Haber - Etkinlik

Designer Weekends

designer_weekends_tasarim_parki

Kadıköy Moda Yoğurtçu Parkının karşısında yer alan ‘Tasarım Parkı’nda 1 Ağustos – 3 Ekim tarihleri arasında her haftasonu cumartesi – pazar günleri düzenlenecek olan etkinlik başladı.

Neden Katılmalıyım?

İstanbul’un merkezi bir yerinde olduğu için ulaşım kolay ve gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. 10 hafta sürecek olan bu etkinlikte harika tasarımcıların harika tasarım ürünleri sergileniyor ve satışı yapılıyor. Tasarımcıysanız eğer ürünlerinizin satışını yapabilme fırsatı buluyorsunuz. Kafe hizmeti de veren Tasarım Parkı’nın sıcak bir ortamı var. Kahvenizi yudumlarken tasarımcılar ile tanışıp sohbet ediyorsunuz, tasarım üzerine tartışıyorsunuz. Sadece tasarımcıların değil tasarıma ilgi duyan ve bu konuda adım atmak isteyenler için de bir fırsat bu etkinlik. Bunların yanında sıcak kanlı ve enerji dolu kişiliğiyle Tasarım Parkı’nın sahibi İç Mimar Nursema Öztürk ile tanışma fırsatını yakalamış oluyorsunuz. Fırsat diyorum çünkü hayatta böyle insanlara nadir rastlanıyor, tanışın!

designer_weekends_tasarim_parki_kolaj

Tasarım Parkı Cafe

Etkinliğin yer aldığı Tasarım Parkı, cafe hizmeti vermeye başladı. Özellikle grupların (tasarımcılar, iç mimarlar, mimarlar, bisikletçiler vs.) müdavimi olacağı bir mekan. Toplanma yeri olarak seçeceğiniz yeri kendi yeriniz gibi benimsemelisiniz ve buraya geldiğinizde ilk bunu hissediyorsunuz. Tasarım deyince aklınıza hemen yüksek fiyatlar geliyor olabilir ama buranın menüsünde fiyatlar yüksek değil, fiyat performans 5 yıldız.

tasarim_parki_cafe

Tasarım Parkı web sitesine gitmek için tıklayınız…